Adalar Bosch Servisi

 

Adalar Bosch ServisiAdalar bosch servisi, Adalar bosch servis olarak Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedefadası, Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası olmak üzere 9 adadan oluşan İstanbul ilçelerinin Bosch markalı elektronik cihazlarının bakım, onarım ve montaj hizmeti karşılanmakta olup, profesyonel ekibimizle beraber siz müşterilerimize sorunsuz beyaz eşya ve klima hizmetini vermekteyiz.

 

Adaların nemli hava koşulu nedeniyle bir çok sayıda müşterimize kullanıcı hatasından dolayı Bosch Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz. Firmamız müşterilerimizi bulundukları adanın hava şartlarına göre beyaz eşyalarını nasıl koruması gerektiğini anlatarak amacımızın sadece müşteri memnuniyeti kazanmak olduğunu her defasında göstermektedir.

 

Biz Adalar Bosch ServisiAdalar bosch servisi, Adalar bosch servis olarak uzman ekip ve ekipmanlarımızla en hızlı ve en güvenilir çözümleri üreterek, örnek referanslarımızla her zaman dikkat çekmiş yetkili servisler arasında kalıcı olarak yer edinmiş bir firmayız.

 

444 1 841 Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 
 
 
Adı :
Murat yurt
Tarihi :
08.01.2013 17:06:27
Web Sitesi :
Yorum
Adalara nadir geliyorlar servisçiler ama bu servis kar, yağmur demeden geliyorlar gerçekten profesyonel bir bakış açısı çalışanlarınıza ve yetkili arkadaşlara teşekkür ediyorum.


Valid XHTML 1.0 Transitional